Telefon:
Email:

Profilit Cam Uygulama Detayları

 

Kesitli yapısı sayesinde, düz cam tabakalara kıyasla LINIT U-profilli cam, mükemmel yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bu sayede, (tasarım yüklerine, rüzgar, kar, vs.ye bağlı olarak 7 m.ye kadar olmak üzere) enine destekleme olmaksızın kayda değer boylarda takılabilir. LINIT U-profilli cam o kadar yüksek statik güce sahiptir ki yan desteklere genellikle ihtiyaç duyulmaz. Sonuç maksimum cam ve minimum çerçeve profili sağlayan bir cephedir . LINIT U-profilli cam boyutları U-profilinden değişik olan yedi temel türde üretilmektedir. Buna ek olarak dört farklı yüzey cilası bulunmaktadır. Farklı kalınlık, ağ genişliği, flanş yüksekliklerindeki LINIT özel camları, belirli bir sipariş büyüklüğünde özel tasarım gerekliliklerine göre, özel olarak üretilebilir .

Üretim


LINIT U-profilli cam; yüksek kaliteli erimiş cam şeridi olarak çıkmak üzere, modern bilgisayar kontrollü oksijen yakan cam fırınlarından geçen kum, kireç, soda ve dikkatli bir şekilde geri dönüştürülmüş cam malzemesinin birleştirilmesi ile üretilmektedir. Dünyanın ilk oksijen yakan dökme cam fırını, Lamberts camının şu anda dünyadaki en çevre dostu cam olmasını sağlamaktadır. Erimiş cam şeridi, belirli kesitsel boyutlara ve cilaya sahip sürekli bir cam kanalı oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir dizi çelik merdane arasından geçirilmektedir. U-profilli camın sonsuz şeridi, daha sonra son kalite kontrolünden ve varacağı yere gönderilmek üzere paketlenmeden önce itinayla soğutulur ve kesilir.

Ürün Yelpazesi
LINIT U-profilli cam boyutları U-profilinden farklı olan yedi temel türde üretilmektedir. Tüm temel türler mükemmel bir ışık dağılımı sağlayan “504” kaba dökme kalıbı ile üretilecektir.
Kalıpsız LINIT "klar" bükülmüş bir cam için şaşırtıcı derecede iyi bir saydamlık sunmaktadır. Her durumda bükülmüş camın görüntüsünün üretim süreci dolayısıyla standart flot camdan farklı olacağı göz önüne alınmalıdır.
LINIT " TWD solar " yapısının inceliği sayesinde en yüksek estetik istekleri dahi tatmin ederken enerjiden optimum seviyede faydalanılmasını sağlar.
" PRISMASOLAR " Lamberts tarafından mevsimlik gölgeleme amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir yüzey yapısıdır.

Özel LINIT camları, "LINIT klar", "LINIT solar", ve "PRISMASOLAR" patentleri Lamberts'e aittir. Prensipte belirli bir sipariş miktarında bireysel dekorasyon istekleriniz için LINIT U-profilli cam olarak üretilmesi de mümkündür. Planlama için geliştirme süreleri ve masraflar da göz önünde bulundurulmalıdır. Farklı cam kalınlıklarında, ağ genişliklerinde, flanş yüksekliklerinde ve hatta kalıplardaki özel LINIT camları, belirli bir sipariş büyüklüğünde özel tasarım gerekliliklerine göre özel olarak üretilebilir

Klar
Solor
Standart
Sandblasted
Aruz